ВІДГУКИ

З Доброю стоматологію, Андрієм Горохівським моя сім'я знайома давно. Тому і обслуговуємось у них родиною. Щирі, привітні працівники, висока якість обслуговування, дружня атмосфера, постійна підготовка молодих кадрів.
Широкий спектр стоматологічних послуг дає можливість в одному місці зробити порядок з зубами. Рекомендую не відкладати похід до стоматолога, а найкраще - до ДОБРОГО СТОМАТОЛОГА!

Лютий, 2022

Віра Созанська

Дуже задоволений лікуванням в «Добрій стоматології». Якість та професіоналізм лікарів на вищому рівні. Тут мені надали повний спектр послуг: професійна гігієна та фторування (процедура була комфортною та час пройшов дуже швидко, результат надзвичайно сподобався. Ніякого болю та чутливості після процедури). Пролікували канали в одному зубі, нерви витягнули без всякого болю. Пломби не відрізнити від здорових зубів по кольору і формі.
Атмосфера приємна, лікування пройшло в максимально короткий термін, все чітко та злагоджено. Рекомендую кожному👍

Лютий, 2022

Kos

Я, сестра та мама відвідуємо цю стоматологію вже багато років. Дуже задоволені обслуговуванням, все на вищому рівні! Працюють лише професіонали з досвідом.
Турботливе відношення до пацієнтів, уважність та обережність - притаманні риси фахівців клініки!
Наполегливо рекомендую відвідувати саме Добру Стоматологію - не пошкодуєте!

Лютий, 2022

Христина Боднар

Болів зуб, звернулася в цю стоматологію до Андрія Ігоровича. Полікували нерв і зуб більше не болить, чому я дуже радію, і поставили пломбу. Чоловік також ходив на гігієну і пломби, дуже задоволений, класно полікували і почистили зуби! Всім рекомендую за підхід до людей, приємне ставлення, і доступну вартість!
Сама клініка в центрі, що дуже зручно, всередині затишно. Гарні умови і сучасне обладнання!
Рекомендую

Січень, 2022

Богдана Чухрай

Цю клініку мені порадили мої батьки. Моя мама лікувала зуби і тому вона і сказала мені піти у цю стоматологію також. Мені зробили чистку зубів і я навіть не сподівався що у мене може бути така білосніжна посмішка! Окрім знайшли кілька дірочок які безболісно полікували. Поставили дуже не помітні пломби яких не видно на зубах. Мені дуже сподобалося! Я задоволений. А також я відчув професіоналізм. Дякую персоналу клініки «Добра Стоматологія» за хороше відношення. Рекомендую!

Січень, 2022

Мішаня Оронов

Чудова стоматологія, кваліфіковані працівники. Делікатно провели чистку зубів і зняття зубного каменю (процедура виявилась зовсім безболісна). Завдяки лікарю було виявлено серйозну проблему в самому зубі і своєчасно усунено. Однозначно рекомендую і буду відвідувати надалі)

Листопад, 2021

Kristina Delinska

Дуже дякую, гарно, швидко і професійно полікували зуби. Лікую в Добрій стоматології зуби вже давно, всім рекомендую, все на вищому рівні.
Протезувалась металокерамічними коронками 6 років тому, все зроблено на вищому рівні, ніяких нарікань.
Чудова клініка, привітний персонал, я задоволена, всім рекомендую

Листопад, 2021

Liliya Obuhivs'ka

Дуже дякую команді клініки "добра стоматологія" за мої здорові зубки. Якість наданих послуг , матеріали на вищому рівні, привітний персонал)))) рекомендую тільки Вашу стоматологію

Лютий, 2022

Julia Gdal

Made with