ПОСЛУГИ

Illustration

Діагностика захворювань зубів та ротової порожнини

Не варто нехтувати плановими оглядами у стоматолога. Такі процедури допоможуть вчасно розпізнати хворобу і провести відповідне лікування, яке допоможе уникнути подальших ускладнень.

Рентген-діагностика

У нашій клініці використовується високочастотний рентген з мінімальним рівнем випромінювання, Yoshida (Японія). Серед плюсів прицільного знімка – висока точність і швидкість проведення процедури. При цьому пацієнт отримує мікродозу опромінення, яка ніяк не впливає на здоров’я.Для знімків ми використовуємо цифровий радіовізіограф.

Illustration
Illustration

Лікування карієсу, пульпіту та періодонтиту

Зубний пульпіт – це запалення, яке дратує чи завдає біль пацієнтові та потребує стоматологічного втручання. Часто загострення хронічного періодонтиту виникає як ускладнення запущеного пульпіту чи карієсу. Пульпіт та періодонтит мають чимало відмінностей, але у них одна спільна риса: обох можна уникнути, якщо вчасно проводити лікування зубів, зокрема карієс.

Художня реставрація зубів

Художня фотополімерна реставрація - метод лікування зубів із збереженням естетики зуба, лікування карієсу і відновлення втраченого функціоналу непомітною реставрацією.
Дозволяє відновити форму та колір, усунути проміжки між зубами, виправити або приховати дефекти зуба композитним матеріалом.

Illustration
Illustration

Ендодонтичне лікування кореневих каналів зубів

Одне з найпоширеніших, але й найнеобхідніших стоматологічних процедур – ендодонтичне лікування, яка передбачає очищення кореневих каналів зубів від інфекції. Складність полягає у тому, що кожен канал потрібно знайти, ретельно очистити та запломбувати.  
Якщо канал запломбувати не повністю, в них може розвинутись інфекція, запалення, больові відчуття, періодонтит. В свою чергу, це може стати причиною втрати зуба.
Наші кваліфіковані фахівці здійснюють чистку та пломбування кореневих каналів. Записуйтесь на огляд до наших фахівців та отримуйте якісне лікування зубів та кореневих каналів.

Професійна гігієна ротової порожнини

Професійна чистка зубів - комплекс заходів, що дозволяє позбавитися від стійких зубних утворень, як то наліт або камінь, який неможливо зчистити в процесі щоденного самостійного догляду за зубами.
Професійна гігєна дозволить зберегти здоров'я ваших зубів. Також вона дозволяє запобігти, а іноді й усунути запалення ясен, неприємний запах з рота, розхитування зубів.

Illustration
Illustration

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів – це одна з найпопулярніших естетичних процедур. Багато людей мріють про ідеальну білу посмішку, і процедура відбілювання зубів дозволяє втілити свої мрії в життя.
Професійне відбілювання зубів проводиться за один сеанс. Процедура в клініці займає з усіма підготовчими етапами не більше 90 хвилин.
Ми використовуємо американську систему відбілювання Beyond 

Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія - це дбайливе і дбайливе лікування, а також дбайливе, дружнє і уважне ставлення до крихкої психіки дитини.
Піклуватися про стан порожнини рота потрібно з наймолодшого віку, а перший візит до стоматолога має відбутися одразу після того, як у малюка з'явилися перші зуби. Доглядати за ними потрібно так само ретельно, як і за постійними.

Illustration
Illustration

Вирівнювання зубів елайнерами

Елайнер - це знімний ортодонтичний апарат, що представляє собою спеціальні каппи на зуби з полікарбонату.
Будь-яке лікування стоматологічних проблем починається з огляду та діагностики, складання стоматологом плану лікування.
На наступному приймі здійснюється фіксація атачментів із спеціального композитного матеріалу. Атачмени – це замкові або шарнірні кріплення, які допомагають зафіксувати елайнер на місці. Після цього лікар допомагає одягти елайнери пацієнту.
Слід пам'ятати, що елайнери – це знімні конструкції для вирівнювання зубів, тому контроль за регулярністю їх носіння покладається на пацієнта.

Протезування втрачених зубів

Різні види протезування зубів, що застосовуються сьогодні, дають можливість відновити як один зуб, так і кілька, і навіть весь зубний ряд.

● коронки з діоксиду цирконію, які невідрізнити від своїх зубів.● металокерамічні коронки - хороша якість за доступну ціну● повні та часткові знімні протези● естетичні бюгельні протези з різними типами кріплення

Illustration
Illustration

Видалення зубів

Видаленням зубів займається хірург-стоматолог. Основними причинами для видалення зубів можуть бути:

- поздовжній перелом зуба;
- зруйнованість коронкової частини без можливості подальшого відновлення,
- помилка під час стоматологічного лікування, яка спричиняє перфорацію кореня або порожнини зуба.
Видаляємо зуби прості і атипові (зуби мудрості), робимо пластику вуздечок.Наші лікарі здійснюють якісне видалення зубів. Виконуємо процедури максимально комфортно для пацієнта.

Made with